33 16 33 17
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

HP JetIntelligence 3 års garanti

ASSMANN Electronic Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter på 
Viser 1-60 af 195 produkter 1 2 3 4 Næste
ASSMANN Electronic RJ45 forbindelsesled,  8 pol hun/hun, skærmet
ASSMANN Electronic RJ45 forbindelsesled, 8 pol hun/hun, skærmet
SKU: WBG2X8-I
Produkt: Cable Components
ASSMANN Electronic Digitus USB Ladeadaptor,  USB han til USB hun, Sort
ASSMANN Electronic Digitus USB Ladeadaptor, USB han til USB hun, Sort
SKU: 306498
Type: Power
ASSMANN Electronic Patchkabel KAT5E 0,5 m UTP, Grå, RJ45 u/skærm han:han, Kobber,
ASSMANN Electronic Patchkabel KAT5E 0,5 m UTP, Grå, RJ45 u/skærm han:han, Kobber,
SKU: 500105
Type: Cat5e
ASSMANN Electronic Digitus Apple 3.5mm stereo with USB Audi, Apple 30pin-3, 5mm,  stereo+USB A, M/M,, 1,5m godkendt af Apple, sort
ASSMANN Electronic Digitus Apple 3.5mm stereo with USB Audi, Apple 30pin-3, 5mm, stereo+USB A, M/M,, 1,5m godkendt af Apple, sort
SKU: 305903
Type: Ipad Tilbehør
ASSMANN Electronic USB kabel 1,8m, USB 2.0, Basic, sort, (A han:A hun) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 1,8m, USB 2.0, Basic, sort, (A han:A hun) støbte stik
SKU: AK-300200-018-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
ASSMANN Electronic Modular adaptor 8/8 , 1000Mbit, (Modular fatning:Modular fatning), 8 leder forbundet 1:1. Skærmet.cat6
ASSMANN Electronic Modular adaptor 8/8 , 1000Mbit, (Modular fatning:Modular fatning), 8 leder forbundet 1:1. Skærmet.cat6
SKU: 970133
Produkt: Cable Components
ASSMANN Electronic USB 3,0 KABEL A- micro B 2,0M, sort
ASSMANN Electronic USB 3,0 KABEL A- micro B 2,0M, sort
SKU: 272915
Type: USB
ASSMANN Electronic USB kabel 1,0m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:B han) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 1,0m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:B han) støbte stik
SKU: AK-300105-010-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
ASSMANN Electronic Patchkabel KAT5E 3,0 m F-UTP gul, RJ45 m/skærm han:han
ASSMANN Electronic Patchkabel KAT5E 3,0 m F-UTP gul, RJ45 m/skærm han:han
SKU: 151730
Type: Cat5  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
ASSMANN Electronic HDMI Micro adapter, HDMI A han : Micro HDMI hun D, HD, HDCP,ARC, 3D
ASSMANN Electronic HDMI Micro adapter, HDMI A han : Micro HDMI hun D, HD, HDCP,ARC, 3D
SKU: AK-330509-000-S
Type: Video Adapters
ASSMANN Electronic Patchkabel KAT5E 2,0 m UTP, Grå, RJ45 u/skærm han:han, Kobber,
ASSMANN Electronic Patchkabel KAT5E 2,0 m UTP, Grå, RJ45 u/skærm han:han, Kobber,
SKU: 500120
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
ASSMANN Electronic Minijack adapter 3,5 mm (hun:hun), ,  stereo.
ASSMANN Electronic Minijack adapter 3,5 mm (hun:hun), , stereo.
SKU: 233218
Type: Adapter  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
ASSMANN Electronic Audioforlængerkabel 2,5m sort, Skærmet, Mini jack han til mini jack-hun
ASSMANN Electronic Audioforlængerkabel 2,5m sort, Skærmet, Mini jack han til mini jack-hun
SKU: 231530
Type: Audio / Video
ASSMANN Electronic KVM Kabel, VGA, PS/2, Mus & Keyboard, 1,8 meter
ASSMANN Electronic KVM Kabel, VGA, PS/2, Mus & Keyboard, 1,8 meter
SKU: 112822
Type: Cable  -  Hosts: 0
ASSMANN Electronic Digitus Apple Ladekabel iPad, iPhone, iPod, 19cm med USB hub, hvid
ASSMANN Electronic Digitus Apple Ladekabel iPad, iPhone, iPod, 19cm med USB hub, hvid
SKU: 308508
Type: Opladere
ASSMANN Electronic Audio kopieringskabel,  2,5m med skærm, 2 x phono-han til 1 x minijack stereo Sort
ASSMANN Electronic Audio kopieringskabel, 2,5m med skærm, 2 x phono-han til 1 x minijack stereo Sort
SKU: 231925
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
ASSMANN Electronic Netkabel 1,2m Europastik + C, apparatstik (transistorradio), sort,  0,75mm, 2, 5A-250V. u/jord
ASSMANN Electronic Netkabel 1,2m Europastik + C, apparatstik (transistorradio), sort, 0,75mm, 2, 5A-250V. u/jord
SKU: 920422
Type: Strøm
ASSMANN Electronic Kab USB2.0 A/A M/F 1,80m schwarz
ASSMANN Electronic Kab USB2.0 A/A M/F 1,80m schwarz
SKU: AK-300202-018-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
ASSMANN Electronic USB 2.0 kabel 1,8m, Classic, sort, (A han:A han) støbte stik
ASSMANN Electronic USB 2.0 kabel 1,8m, Classic, sort, (A han:A han) støbte stik
SKU: 960020
Type: USB
ASSMANN Electronic USB Mini Kabel 1,8 M USB, A Han : USB Mini B Han 5 pin, USB 2.0 sorte
ASSMANN Electronic USB Mini Kabel 1,8 M USB, A Han : USB Mini B Han 5 pin, USB 2.0 sorte
SKU: 960952
Type: USB
ASSMANN Electronic Mini gender changer,, (D-Sub 9 hun:D-Sub 9 hun), 59844 metalhus.
ASSMANN Electronic Mini gender changer,, (D-Sub 9 hun:D-Sub 9 hun), 59844 metalhus.
SKU: AK-610506-000-I
Produkt: Cable Components
ASSMANN Electronic Firewire ADAP. 6/F-4/M
ASSMANN Electronic Firewire ADAP. 6/F-4/M
SKU: 351210
Type: Firewire
ASSMANN Electronic Audio Headset adapter cable, 3,5mm stereo, F/M/M, 0,2m, bl. Minijack Phono adapter
ASSMANN Electronic Audio Headset adapter cable, 3,5mm stereo, F/M/M, 0,2m, bl. Minijack Phono adapter
SKU: AK-510303-002-S
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
ASSMANN Electronic Audio Headset adapter cable, 3,5mm stereo(4-Pin),  F/M/M, 0,2m, bl
ASSMANN Electronic Audio Headset adapter cable, 3,5mm stereo(4-Pin), F/M/M, 0,2m, bl
SKU: AK-510302-002-S
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 2 x 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
ASSMANN Electronic HDMI Adaptor, HDMI hun: Mini HDMI han (type C), Full HD & 3D kompatibel
ASSMANN Electronic HDMI Adaptor, HDMI hun: Mini HDMI han (type C), Full HD & 3D kompatibel
SKU: AK-330508-000-S
Type: Video Adapters
ASSMANN Electronic USB 3,0 KABEL A- micro B 5,0M, sort
ASSMANN Electronic USB 3,0 KABEL A- micro B 5,0M, sort
SKU: 272939
Type: USB
ASSMANN Electronic DVI-Digital Monitoradapter,  DVI hun : HDMI 19 pin han
ASSMANN Electronic DVI-Digital Monitoradapter, DVI hun : HDMI 19 pin han
SKU: AK-330505-000-S
Type: Video Adapters
ASSMANN Electronic USB 2.0 kabel 3,0m, Classic, sort, (A han:A han) støbte stik
ASSMANN Electronic USB 2.0 kabel 3,0m, Classic, sort, (A han:A han) støbte stik
SKU: 960023
Type: USB
ASSMANN Electronic Audio Headset adapter cable, 3,5mm stereo(4-Pin),  M/F/F, 0,2m, bl
ASSMANN Electronic Audio Headset adapter cable, 3,5mm stereo(4-Pin), M/F/F, 0,2m, bl
SKU: AK-510301-002-S
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x 3.5mm
ASSMANN Electronic Audioforlængerkabel 5,0m sort, Skærmet, Mini jack han til mini jack-hun
ASSMANN Electronic Audioforlængerkabel 5,0m sort, Skærmet, Mini jack han til mini jack-hun
SKU: 231550
Type: Audio / Video
ASSMANN Electronic USB Mini Kabel 3,0 Meter, USB A Han : USB Mini B Han 5 Pin, sort
ASSMANN Electronic USB Mini Kabel 3,0 Meter, USB A Han : USB Mini B Han 5 Pin, sort
SKU: AK-300108-030-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Mini-USB B
ASSMANN Electronic USB kabel 3,0m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:B han) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 3,0m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:B han) støbte stik
SKU: AK-300105-030-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
ASSMANN Electronic Digitus Gamekeys
ASSMANN Electronic Digitus Gamekeys
SKU: 310358
Platform: PC  -  Type: Accessories
ASSMANN Electronic Digitus Gaming Joystick
ASSMANN Electronic Digitus Gaming Joystick
SKU: 310433
Platform: PC  -  Type: Pointing Device
ASSMANN Electronic Vægudtag RJ45, KAT5E, STP, 2xRJ45 Hvid
ASSMANN Electronic Vægudtag RJ45, KAT5E, STP, 2xRJ45 Hvid
SKU: 810120
Produkt: Cable Components
ASSMANN Electronic Minijack y-kabel, 0,20m, Minijack han til 2 x minijack hun, Sort
ASSMANN Electronic Minijack y-kabel, 0,20m, Minijack han til 2 x minijack hun, Sort
SKU: AK-510400-002-S
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x 3.5mm
ASSMANN Electronic Vægudtag RJ45, KAT6, STP, 2xRJ45 Hvid
ASSMANN Electronic Vægudtag RJ45, KAT6, STP, 2xRJ45 Hvid
SKU: 810220
Produkt: Cable Components
ASSMANN Electronic Slim USB 2,0 hub SPIDER, 4-port, hvid, blister, 80cm ledning
ASSMANN Electronic Slim USB 2,0 hub SPIDER, 4-port, hvid, blister, 80cm ledning
SKU: 284062
USB Porte: 4  -  Firewire porte: 0
ASSMANN Electronic USB 2.0 kabel 5,0m, Classic, sort, (A han:A han) støbte stik
ASSMANN Electronic USB 2.0 kabel 5,0m, Classic, sort, (A han:A han) støbte stik
SKU: 960025
Type: USB
ASSMANN Electronic USB kabel 5,0m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:A hun) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 5,0m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:A hun) støbte stik
SKU: AK-300202-050-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 2,0m, Multimode,  duplex
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 2,0m, Multimode, duplex
SKU: 403220
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
ASSMANN Electronic USB kabel  5,0m, USB 2.0, Classic, sort (A han:B han) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 5,0m, USB 2.0, Classic, sort (A han:B han) støbte stik
SKU: AK-300105-050-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
ASSMANN Electronic Monitorkabel VGA 2,0m,, HD D-Sub 15 han:HD D-Sub 15 han, Støbt hus, fingerskrue.,  grå
ASSMANN Electronic Monitorkabel VGA 2,0m,, HD D-Sub 15 han:HD D-Sub 15 han, Støbt hus, fingerskrue., grå
SKU: 930090
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
ASSMANN Electronic USB 3,0 KABEL A- micro B 1,0M, sort
ASSMANN Electronic USB 3,0 KABEL A- micro B 1,0M, sort
SKU: 272908
Type: USB
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 3,0m, Multimode,  duplex .
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 3,0m, Multimode, duplex .
SKU: 403230
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
ASSMANN Electronic Digitus HQ, USB kabel 1.8m USB 2.0 Sort, (Ahan : Ahan ) støbte stik
ASSMANN Electronic Digitus HQ, USB kabel 1.8m USB 2.0 Sort, (Ahan : Ahan ) støbte stik
SKU: 230427
Type: USB
ASSMANN Electronic HDMI High speed kabel 1,0m sort, HDMI V2.0, ethernet, Ultra HD & 3D
ASSMANN Electronic HDMI High speed kabel 1,0m sort, HDMI V2.0, ethernet, Ultra HD & 3D
SKU: 31906
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
ASSMANN Electronic USB kabel 1,8m USB 3.0 sort, (A han:A hun) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 1,8m USB 3.0 sort, (A han:A hun) støbte stik
SKU: 272670
Type: USB
ASSMANN Electronic HDMI High speed kabel 2,0m sort, HDMI 2.0, ethernet, Ultra HD & 3D
ASSMANN Electronic HDMI High speed kabel 2,0m sort, HDMI 2.0, ethernet, Ultra HD & 3D
SKU: 31908
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
ASSMANN Electronic Engelsk netledning 1,8m til C13, B+C, 5 AMP sikring, sort, H05VV-F 3G 0,75mm², 10A-250V
ASSMANN Electronic Engelsk netledning 1,8m til C13, B+C, 5 AMP sikring, sort, H05VV-F 3G 0,75mm², 10A-250V
SKU: 920534
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug UK  -  Connector 2: C13 coupler
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2,0m, multimode, dublex,  OM4, lilla
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2,0m, multimode, dublex, OM4, lilla
SKU: DK-2532-02-4
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
ASSMANN Electronic DVI-Digital Monitoradapter,  DVI-D Hun : DVI-D Hun
ASSMANN Electronic DVI-Digital Monitoradapter, DVI-D Hun : DVI-D Hun
SKU: AK-410007
Type: DVI  -  Connector 1: DVI-D  -  Connector 2: DVI-D
ASSMANN Electronic USB kabel 3,0m USB 3.0 sort, (A han:A hun) støbte stik
ASSMANN Electronic USB kabel 3,0m USB 3.0 sort, (A han:A hun) støbte stik
SKU: 272687
Type: USB
ASSMANN Electronic Netkabel 2,5m EURO/ SCHUKO B+C,sort, HO5VV-F3G 0,75mm, 10A-250V.
ASSMANN Electronic Netkabel 2,5m EURO/ SCHUKO B+C,sort, HO5VV-F3G 0,75mm, 10A-250V.
SKU: AK-440109-025-S
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug  -  Connector 2: C13 coupler
ASSMANN Electronic Sata kabel 0,5m, Sata 13 pin til Sata 22 pin + 4pin strøm, Sata 2 + 3
ASSMANN Electronic Sata kabel 0,5m, Sata 13 pin til Sata 22 pin + 4pin strøm, Sata 2 + 3
SKU: AK-400114-005-R
Type: SATA/eSATA
ASSMANN Electronic Minijack 3,5mm splitter, 5 port splitter, hvid
ASSMANN Electronic Minijack 3,5mm splitter, 5 port splitter, hvid
SKU: AK-510400-002-W
Type: Accessories
ASSMANN Electronic Firewire kabel 4-4 5,0m, sort
ASSMANN Electronic Firewire kabel 4-4 5,0m, sort
SKU: 350250
Type: Firewire
ASSMANN Electronic USB 2.0 to seriel Converter DSUB 9 han, Blister, inkl 0,8m USB kabel, RS232, sort, FTDI / FT232RL
ASSMANN Electronic USB 2.0 to seriel Converter DSUB 9 han, Blister, inkl 0,8m USB kabel, RS232, sort, FTDI / FT232RL
SKU: 271611
ASSMANN Electronic HDMI kabel sort 2,0m, (HDMI Han: DVI Han)
ASSMANN Electronic HDMI kabel sort 2,0m, (HDMI Han: DVI Han)
SKU: 931632
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
ASSMANN Electronic Digitus USB-C han til USB Micro B hun, 0,1m sort.USB 3.1 han til Micro B hun 2.0, Gen1, 3A, 480MB
ASSMANN Electronic Digitus USB-C han til USB Micro B hun, 0,1m sort.USB 3.1 han til Micro B hun 2.0, Gen1, 3A, 480MB
SKU: AK-300316-001-S
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: Micro-USB B
Viser 1-60 af 195 produkter 1 2 3 4 Næste