33 16 33 17
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

HP JetIntelligence 3 års garanti

Coferro A/S Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-4 af 4 produkter
Coferro A/S Netkort 10/100 BASE-TX, 32 bit, 1 stk, RJ45 port
Coferro A/S Netkort 10/100 BASE-TX, 32 bit, 1 stk, RJ45 port
SKU: CNWK-FASTNET
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Coferro A/S RG 59 PHONO 1,0M, VA124-1
Coferro A/S RG 59 PHONO 1,0M, VA124-1
SKU: VA 124 1
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: RCA  -  Konnektor 2: RCA
Coferro A/S ST-ST mellemled simplex singlemode,  Zirkonia indsats
Coferro A/S ST-ST mellemled simplex singlemode, Zirkonia indsats
SKU: STUZR02
Produkt: Kabelkomponenter
Coferro A/S ST Hot melt konnektor multimode,  sort, 3M NR.: 80-6111-2754-1,  6100-B
Coferro A/S ST Hot melt konnektor multimode, sort, 3M NR.: 80-6111-2754-1, 6100-B
SKU: 88614186
Viser 1-4 af 4 produkter