33 16 33 17
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

HP JetIntelligence 3 års garanti

EXTRALINK Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter på 
Viser 1-3 af 3 produkter
EXTRALINK 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D)
EXTRALINK 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D)
SKU: EX.15104
EXTRALINK 10-Gigabit Ethernet SFP+/FC 1-8x 3m direct attach cable AWG30 Passive
EXTRALINK 10-Gigabit Ethernet SFP+/FC 1-8x 3m direct attach cable AWG30 Passive
SKU: ex.2275
EXTRALINK EUROS V2 Switch 6x10/ 100Mbps  2xUplink  Ports 1-4 PoE 802.3AF/ AT 60W
EXTRALINK EUROS V2 Switch 6x10/ 100Mbps 2xUplink Ports 1-4 PoE 802.3AF/ AT 60W
SKU: EX.14831
Viser 1-3 af 3 produkter